ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ NĚKTERÝCH AKCÍ SEDMIHORSKÉHO LÉTA 2021 - PODROBNÉ INFO

 

OTEVÍRÁME PRO VÁS DRUHOU SCÉNU SEDMIHORSKÉHO LÉTA!

KDE? Zahrada Penzionu Recall - Troskovice 64, 512 63 Rovensko pod Troskami, GPS: 50.5063500N, 15.2219939E (mapa tady) s nádherným výhledem na hrad Trosky (www.penzionrecall.cz)

PROČ? Současná doba je nakloněna komornějším akcím, proto jsme se rozhodli NĚKTERÉ AKCE SEDMIHORSKÉHO LÉTA  přesunout do komornějšího prostoru. Můžete se těšit na krásné prostředí, příjemnou atmosféru podtrženou úžasným výhledem na hrad Trosky, obrovské šapitó (tedy kryté sezení) a samozřejmě na program plný hudebních a hereckých hvězd!

KTERÝCH AKCÍ SE TO TÝKÁ? V roce 2021 se to týká všech divadelních představení a koncertu Hradišťan & Javory (místo konání si můžete ověřit přímo u každé akce na našich webových stránkách)

 

DRUHÁ SCÉNA SE NE-TÝKÁ - koncertu No Name, Oldies Party, koncertů Lollipopz a Ben & Mateo (tyto zůstávají na tradičním místě Sedmihorského léta v Sedmihorkách u Turnova)

 

JAK SE DOSTAT NA DRUHOU SCÉNU K PENZIONU RECALL?

Abychom pro vás přesun co nejvíce zpříjemnili, můžete:

1) využít svozových autobusů (DOPORUČUJEME!) pro držitele rezervace svozových autobusů na aktuální akci budou svozy zdarma! 4 trasy, tam i zpět. Zvažte tuto varinatu dopravy, při které si můžete dokonale a bez starostí užít celou akci, občerstvit se a nechat se dovézt bezpečně  a pohodlně tam i zpět. PODROBNÉ INFORMACE KE SVOZŮM, PRAVIDLA, TRASY, JÍZDNÍ ŘÁDY TADY (kompletně bude doplněno v nejbližších hodinách)


2) dojet částečně autem - pokud jste z dálky a nejsou u vás trasy svozových autobusů, zaparkujte na záchytných parkovištích (informace o parkovištích najdete tady) a z nich se nechte pohodlně a zdarma dovézt až na místo svozovými autobusy (nutno učinit si rezervaci v autobusovém svozu - info, jízdní řády atd...tady)

3) vlakem (do Sedmihorek, Hrubé Skály, Borku pod Troskami) – odtud zdarma svozovým autobusem na místo konání nutno učinit si rezervaci v autobusovém svozu - info, jízdní řády atd...tady)

4)
přijet vlastním autem - v případě, že nemáte možnost využít žádnou z výše uvedených možností, můžete využít některé z doporučovaných parkovišť. Tyto plochy jsou však kapacitně omezené, placené dle ceníku provozovatele. A mimo ně není dovoleno parkovat (info o parkování a tipy na záchytná parkoviště tady)

 


 


 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto