Simona Babčáková a její improvizační skupina NO A! - divadelní improvizace (B)

 

čtvrtek: 13. července
začátek: 20 hod

KOUPIT VSTUPENKY - BEZ MÍSTENEK
KOUPIT VSTUPENKY - MÍSTENKY (omezené množství!)

 

Inscenace jsou volnou improvizací a vznikají až přímo před diváky. Kombinace herecké a hudební improvizace vytváří spolu s kostýmy a světly dojem klasického činoherního představení, ale bez cenzury a s nekorektním humorem. Dětem do 15 let nepřístupné.

 

Simona a její kamarádi dělají pí*ovinky:)

Improvizační skupina NO A! vznikla jako výsledek experimentů v Laboratoři Simony Babčákové. Inscenace jsou volnou improvizací a vznikají až přímo před diváky. Kombinace herecké a hudební improvizace vytváří spolu s kostýmy a světly dojem klasického činoherního představení, ale bez cenzury a s nekorektním humorem. Divadelní improvizace je umělecký tvar natolik citlivý, že do hry vstupují i nálady a pocity diváků, a výsledná inscenace se tak stává opravdu společným dílem.

 

KDY: čtvrtek 13.7.2023
ZAČÁTEK: 20.00
OTEVŘENÍ AREÁLU: cca 18.30
DIVADLO: NA SEZENÍ (možnost zakoupit místenky od 1. do 6. řady, další řady jsou na sezení bez místenek)

CENA V PŘEDPRODEJI: 370 - 470,-
CENA NA MÍSTĚ:
370 - 470,-

SOUČÁSTÍ PŘENOSNÉ PERMANENTKY: NE
(S PŘENOSNOU PERMANENTKOU ZÍSKÁTE MIN. JEDNU AKCI SL ZDARMA)
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACEDětem a mládeži do 15 let nepřístupno.

Učinkují:

Simona Babčáková
Vystudovala Zlínskou školu umění, prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, působila též v Klicperově divadle v Hradci Králové. Začala improvizovat pod vedením Jaroslava Duška v projektu Dejvického divadla Sekec Mazec. Na tento projekt navázala vlastními večery v Dejvickém divadle Second Sekec, kam si zvala různé hosty. Souběžně hrála improvizace i v intimním prostoru klubu Rybanaruby a současné době rozjela vlastní improvizační talk show "One human show Simony Babčákové aneb život, vesmír a vůbec…" Přemysl Bukovský Absolvoval Katedru alternativního a loutkového divadla DAMU. Prošel improvizačními soubory Průmyslového divadla, Laurychova divadla a Improvizace.cz. Vystupuje také s vlastní loutkovou putovní scénou Punch & Judy Show.

Alexandr Stankov
Vystudoval obor Klaunská scénická a filmová tvorba u prof. Ctibora Turby na JAMU. Hostoval v HaDivadle, spolupracoval s divadlem Neslyším a je Zdravotní Klaun. Začínal s Romanem Blumaierem v divadle Útulek. Společně vytváří Jukebox - krátké improvizační skeče na přání. V rámci projektu KOMEDIOMAT se věnuje improvizačním hrám. Dlouhé formy improvizace prozkoumává s kolegy v projektu IMPROVOZOVNA v Redutě NdB

Jana Machalíková
Absolvovala Katedru výchovné dramatiky DAMU, je spoluzakladatelkou České improvizační ligy. Improvizuje v různých seskupeních (Improvize, Improligové týmy, Longformy, Divadlo vzpomínek). Věnuje se uměleckému přednesu a je v tomto oboru držitelkou mnoha ocenění. Je také klaunka sdružení Zdravotní klaun. Jako lektorku na volné noze ji naplňuje i pedagogická práce (Národní galerie, Ped. F UK a KVD DAMU.)

Marek Doubrava
Člen skupiny HM, sbormistr sboru Doubravánek, skládá hudbu k divadelním představením, např. v Dejvickém divadle Muž bez minulosti a Brian.

Tony Nyass
Zpěvačka a skladatelka projektů Yellow Sisters, Řeky a Atmosférický sbor. Vede Atmosférický sbor, hlasové a pohybové dílny improvizace, rytmoterapie, otevírání hlasu. Záliba v rytmu a vazba k západní Africe jí provází i projektem No a, kde vystupuje i jako perkusistka. www.cestahlasem.cz

 

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto