30. 6. - VELKÁ ZEBRA ANEB JAKŽE SE TO JMENUJETE? divadelní představení

 

Situační komedie s neobvyklou zápletkou. Nestálý Christian (Ondřej Vetchý) nevydrží s žádnou ženou a již dvakrát předstíral vlastní smrt, aby se vyhnul komplikacím s rozchody. Právě se tento plán chystá zrealizovat potřetí. Zkomplikuje mu ho však kamarád z dětství (Jaromír Dulava) i jeho bývalé manželky. Jak se z této prekérní situace dostane?

ČTĚTE ROZHOVOR S ONDŘEJEM VETCHÝM

HRAJÍ:

Ondřej Vetchý
Kateřina Hrachovcová - Herčíková
Jaromír Dulava
Dana Černá / Kamila Špráchalová
Martina Hudečková
Zdeněk Vencl / Otmar Brancuzský 

KDY: čtvrtek 30.6.2016
ZAČÁTEK: 20.00
OTEVŘENÍ AREÁLU: cca 18.30
DIVADLO: NA SEZENÍ


SOUČÁSTÍ PŘENOSNÉ PERMANENTKY: ANO
(S PŘENOSNOU PERMANENTKOU ZÍSKÁTE AŽ TŘI AKCE SL ZDARMA)
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

Autor: JEAN-JACQUES BRICAIRE, MAURICE LASSAYQUES
Překlad: Jaromír Janeček
Režie: Petr Palouš

 

ROZHOVOR S ONDŘEJEM VETCHÝM

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto