4. 8. - HONZA NEDVĚD - NÁVRAT - 50 LET NA SCÉNĚ

 

Po téměř dvouleté pauze přichází NÁVRAT Honzy Nedvěda. Letos navíc se svými fanoušky oslaví 50 let na hudební scéně. V rámci Sedmihorského léta vystoupí v doprovodu Jindry Koníře a Pavla Helana a zazpívá své největší hity jako Stánky, Na kameni kámen, Indiana, Ptáčata a další krásné již zlidovělé písně.

ČTĚTE ROZHOVOR S HONZOU NEDVĚDEM

KDY: čtvrtek 4.8.2016
ZAČÁTEK: 20.00
KONCERT: NA SEZENÍ
SOUČÁSTÍ PŘENOSNÉ PERMANENTKY:
ANO

(S PŘENOSNOU PERMANENTKOU ZÍSKÁTE AŽ TŘI AKCE SL ZDARMA)
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

 

Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se nyní rozhodl vyslyšet přání svých fanoušků a znovu se postavit na „prkna“, kde vystupuje už 50 let. Za tu dobu vydal přes 20 desek. Přijďte si spolu s ním zazpívat oblíbené hity, které už mnohdy zlidověly, ale také poslechnout písničky z nového alba Souhvězdí jisker.

Jan Nedvěd (1946) je jeden z nejvýznamnějších českých folkových a trampských písničkářů. Svou hudební kariéru zahájil v beatových kapelách (The Three Long Fingers, The Preachers), ve kterých působil společně se svým bratrem Františkem. Spolu s ním zakládá v roce 1972 trampskou skupinu Toronto, která je později nucena změnit jméno na "méně závadné" Brontosaury. Kromě Brontosaurů, působil Jan Nedvěd souběžně (až do roku 1988) u skupiny Spirituál kvintet.

Jindra Koníř – vynikající hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladatel, aranžér. V roce 2001 se stal nositelem prestižní Světové ceny Antonína Dvořáka. Byla mu předána za vynikající přínos umění v oblasti hudby. Působil v zahraničí s mnoha významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návratu do republiky hrál několik let s Honzou Nedvědem či Lenkou Filipovou.

Pavel Helan – písničkář, hráč na kytaru a ukulele, skladatel, pohotový moderátor a průvodce pořadu.  Na pozdim roku 2013 se stal finalistou soutěže Československo má talent. V roce 2014 vydal CD iBůh a vyjel na první samostatné Ajfon tour. V roce 2015 absolvoval festivaly v ČR i na Slovensku, byl hostem Hradišťanu, Tomáše Kluse.

A NEŽ TU BUDE KONCERT, POSLECHNĚTE SI HONZU NEDVĚDA

BRATŘI NEDVĚDI NA SEDMIHORSKÉM LÉTĚ 2012

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto