2013

„Sedmihorské léto 2013“ navazuje na tři úspěšné ročníky, které dokázaly přilákat tisíce posluchačů z Českého ráje, širokého okolí, ale i z celé České republiky. V rámci ročníku čtvrtého - opět s podtitulem „hudební a divadelní léto“- se v minimálně deseti termínech od května do srpna představí hudební interpreti různých žánrů.

V příjemném prostředí zastřešeného areálu budou po celé léto znít oblíbené písně známých interpretů proložené divadelními představeními. Program 2013 je koncipován tak, aby si na své přišly všechny věkové skupiny, s rozlišným hudebním vkusem a zájmem.

Letošní Sedmihorské léto odstartuje již v pátek 10.května 2013 hudebně zábavným pořadem v režii dvou hvězd Františka Nedvěda a Josefa Aloise Náhlovského, hned v sobotu 11.května navážeme tradičnímdětským dnem Kinghouse dětem - Piráti z Karibiku, který se ponese v pirátském duchu a na ratolesti budou čekat soutěže o ceny, dovednostní disciplíny či výtvarná dílna. V rámci dětského dne bude pořádán také den otevřených dveří společnosti Kinghouse. V průběhu turistické sezóny se pak v rámci samostatných koncertů představí nejen umělci z České a Slovenské republiky jako jsou Miroslav Žbirka, Fešáci s Petrem Novotným, Hana Zagorová s hostem Petrem Rezkem a kapelou Jiřího Dvořáka, Josef Zíma a Yvetta Simonová, Janek Ledecký, Jaroslav Svěcený se slovenskou skupinou Cigánski diabli, či Janek Ledecký a v neposlední řadě zahraniční legenda - německá skupina Alphaville. Samozřejmě nebudou chybět ani divadelní představení. Tento rok v podání pražského Divadla bez zábradlí s francouzskou komedií Blbec k večeři a také divadelního představeníVSTUPTE! v produkci Agentury Harlekýn.

Podrobnosti k jednotlivým akcím najdete v menu Sedmihorské léto 2013.

Srdečně Vás zveme na festival „Sedmihorské léto 2013“, který má každoročně kouzelnou atmosféru podtrženou neopakovatelným geniem loci.


 

FOTOGALERIE

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto