Novinky na Sedmihorském létě 2024


Hudební a divadelní Sedmihorské léto přináší každý rok celoletní kulturu v podobě koncertů a divadelních představení. Ani rok 2024 nebude výjimkou (kompletní program 2024 najdete na titulní straně). Jaké jsou novinky festivalu pro rok 2024?

ČÍSLOVANÉ SEZENÍ A SEKTORY
O číslované sezení si říkalo stále více diváků. Proto Sedmihorské léto zavedlo tuto novinku a setkává se s kladným ohlasem fanoušků. Číslovaná sekce se nachází pod pergolou (u některých akcí může být i o něco větší) a je dále rozdělena na sektory, které se liší cenou. Můžete tak vybírat nejen podle místa, ale i podle možností. Zadní část hlediště, které není skryto známou sedmihorskou pergolou, není číslované a zároveň nabízí nejlevnější vstupenky.

VIP VSTUPENKY
Jsou určeny pro řady 1 a 2. Jde o nejlepší místa areálu. Vhodná jsou proto jako dárek, poděkování a nebo pro prostě přímo vás jako skvělý zážitek. VIP vstupenky obsahují navíc podsedák, přikrývku, vyhrazené parkovací místo v areálu, welcome drink a podepsaný plakát/fotografii od vystupujících umělců. Máte tak možnost užít si kulturní zážitek s opravdu příjemným „rozmazlováním“.

PERMANENTKY
Permanentky jsou tradičně přenosné a určené pro všechny akce označené „A“ (červené a modré). Vybírat můžete opět ze sektorů, číslovaného a nečíslovaného sezení. Podle toho, jaké místo si vyberete, budete mít po celé Sedmihorské léto stejné usazení. S permanentkou vždy máte min. 3 představení zdarma!

Inspirujte se a darujte radost dvakrát! Jednou pod stromečkem, podruhé zážitkem přímo na akci! Těšíme se na vás www.sedmihorskeleto.cz

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto