FRANTIŠEK NEDVĚD A JOSEF ALOIS NÁHLOVSKÝ

 

 

Pátek 10.5.2013 od 19:30 hodin

 

Fotografie z proběhlého koncertu si pohlédněte zde: http://www.sedmihorskeleto.cz/frantisek-nedved-josef-alois-nahlovsky-1052013

 

Sedmihorské léto 2013 zahajuje pohodovým večerem plným nestárnoucích písniček a zábavy v režii dvou legend z hudební a herecké branže. 

support: MONTY A NEKAPELA

 

autor kresby: akademický malíř Igor Šikula

FRANTIŠEK NEDVĚD

Český zpěvák, skladatel a kytarista patřící mezi nejvýznamnější osobnosti české country, folku a trampské písně. Vystupoval ve skupinách Brontosauři či Spirituál kvintet. Později se vydal na sólovou dráhu stejně jako jeho bratr Jan. Nejslavnější léta pak prožili jako bratrské muzikantské duo. Předělem v jejich kariéře se stal legendární koncert na strahovském Spartakiádním stadiónu v roce 1996. Tehdy na ně přišlo 70 tisíc lidí. Nyní můžete Františka Nedvěda vidět hrát opět se svým bratrem Janem a kapelou, solo s kapelou a nebo v hudebně zábavném programu s Josefem Náhlovským, který Vám letos přináší Sedmihorské léto.

 

JOSEF ALOIS NÁHLOVSKÝ

Oblíbený český herec, komik a bavič. Původně začínal v Ústí nad Labem v roli moderátora – společně s bavičem Petrem Novotným v programech skupiny Fešáci. Kromě práce před televizní kamerou - v především hudebně zábavných pořadech - se Náhlovský představil také před kamerou filmovou, kdy jej do role traktoristy Jenička v komedii Jak se krotí krokodýli obsadila Marie Poledňáková. Kromě výše uvedeného je autorem humoristické teorie o fiktivním národu starých Krušnohorců, kterou zpracoval do své knihy Krušnohorská kronika.

 

Poslechněte si píseň Klekání od Františka Nedvěda ZDE

Na Sedmihorském létě 2012 vystoupili oba bratři Nedvědi, fotografie z koncertu si můžete prohlédnout v naší galerii, nebo ZDE.

Nebo si přečtěte jak SL vypadalo v roce 2012.

 

    

http://www.frantisek-nedved.cz/


Cena vstupného:

v předprodeji - 230,-

na místě - 290,-

KOUPIT VSTUPENKY ZDE

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto