ZRUŠENÝ KONCERT - HONZA NEDVĚD + INFO!

 

 

KONCERT HONZY NEDVĚDA
S lítostí oznamujeme, že koncert Honzy Nedvěda se ze zdravotních důvodů zpěváka ruší.
Snažili jsme se proto najít vhodnou náhradu pro vás - ve stejném termínu zažijte koncert PETRY JANŮ!
Věříme, že si s námi užijete i akce v srpnu!

 

 

Co dál?
• JSTE DRŽTELEM PERMANENTKY 2020?

Pak ve stejný termín – tj. 20. 8. 2020 přijďte na koncert PETRY JANŮ, který jsme zařadili místo koncertu Honzy Nedvěda. Nic se pro vás nemění.

• KOUPILI JSTE SI samostatné VSTUPENKY NA HONZU NEDVĚDA?

Pak je několik variant:
A) můžete využít nabídky a ve stejný termín přijít na koncert Petry Janů – původní vstupenky, které máte, není nutné měnit, zůstanou v platnosti i na koncert Petry Janů, stačí dorazit. (koná se na stejném místě jako všechny akce Sedmihorského léta) – více info na www.sedmihorskeleto.cz (již brzy)

B) alternativa ke koncertu – středa 19.8.2020 koncert Ivo Jahelky (začátek koncertu je v 19:30 hod, koná se na stejném místě jako všechny akce Sedmihorského léta).
Pokud si vyberete tuto variantu, je nutné napsat nám DO 15.8. 2020 na e-mail vstupenky@sedmihorskeleto.cz mail:
do předmětu uveďte – Nedvěd-Jahelka
do těla zprávy uveďte – vaše jméno (v případě online vstupenek jméno na které byla vstupenka objednána), číslo objednávky + kde jste kupovali (evstupenka, předprodejní místo evstupenky /v tomto případě nebudete mít číslo objednávky/ a nebo web sedmihorského léta)

Důležité: při této variantě jde o výměnu akce za akci, berete na vědomí, že tato „výměna“ probíhá bez nároku na vrácení rozdílu vstupného! I koncert Ivo Jahelky bude skvělý! Přijďte si ho pořádně užít! Není nutné vyměňovat vstupenky, stačí se vstupenkou na původní koncert Honzy Nedvěda přijít – 19.8.2020 – začátek v 19:30!
 

C) vrácení vstupného:

Pokud jste nevybrali ani jednu z variant výše a požadujete vrácení vstupného, pak:

1) pokud jste zakoupili vstupenky na www.sedmihorskeleto.cz – obraťte se na nás e-mailem na vstupenky@sedmihorskeleto.cz
do předmětu uveďte: VRÁCENÍ NEDVĚD
- a do těla zprávy uveďte: Vaše jméno, číslo objednávky, číslo účtu, ze kterého byla platba provedena

2) pokud jste zakoupili vstupenky na www.evstupenka.cz – obraťte se na portál evstupenka
3) pokud jste zakoupili vstupenky na některém z předprodejních míst evstupenky – vraťte vstupenky na místě, kde jste je zakoupili

VSTUPENKY je možné vrátit nejpozději do 15. srpna 2020 (tento termín je nutné dodržet z důvodů komplikované evidence vstupenek při převodu!!!) ! Pokud se do této doby nezaregistrujete na koncert Ivo Jahelky, nebo nevrátíte vstupenky či nezašlete e-mail s žádostí o vrácení, automaticky se přesunují a platí na koncert 20.8.2020 – Petra Janů.
Na vrácení skrze bankovní účet/dobírku je 30 dní.
Děkujeme.

 

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto