14. 7. ROCK & FOLK & BLUES KEMP - AG FLEK - ŽAMBOŠI - HONZA BROŽ & DEVÍTKA - ARNOŠT FRAUENBERG (B)

 

ROCK & FOLK & BLUES KEMP

 

Pohodový festival, na kterém zažijete poetickou folkrockovou legendu skupinu AG FLEK  s novým albem Podnohama Zem a průřezem jejich úspěšnou tvorbou. Těšte se na další skvělé kapely a muzikanty - Honza Brož & Devítka, Žamboši, Arnošt Frauenberg.  Úžasná atmosféra pod velkým šapitó, které umocní idylickou atmosféru s výhledem na hrad Trosky. Festiválek  je na sezení  nebo pohoda na vlastní dece na trávě a koná se na druhé scéně Sedmihorského léta – Troskovice 64.

VYUŽIJTE MOŽNOST UŽÍT SI KEMP JAKO SKVĚLOU CELOVÍKENDOVOU AKCI S PŘESPÁNÍM POD STANEM - 5 minut pěšky od areálu KEMP SVITAČKA - informace tady

POZOR! JINÉ MÍSTO KONÁNÍ: druhá scéna Sedmihorského léta, TROSKOVICE 64
GPS: 50.5063500N, 15.2219939E
(MAPKA TADY)

AG FLEK

Legendární zlínská skupina, která v 80. letech položila základy tuzemskému folkrocku. Loni oslavil AG FLEK 40 let na scéně. Letos navíc skupina AG FLEK vydává novou desku, která je opěvována kritikou. Na Sedmihorském létě uslyšíte jejich největší hity, ale i novinky právě z nové desky! Milovníci folkrocku rozhodně tuto akci nesmí propásnout! fotogalerie z loňského roku tady

HONZA BROŽ & DEVÍTKA

Devítka je folková hudební skupina, jež byla založena v roce 1992. Frontmanem kapely je kytarista, zpěvák a skladatel Honza Brož, jehož jste mohli patnáct let společně s Jindřiškou Brožovou vídat i ve skupině Žalman a spol..

Devítka se ve své tvorbě opírá o původní repertoár Brožových melodických písniček s citlivými, většinou romantickými texty. Zvuk kapely pak stojí na barevných kombinacích akustických nástrojů a charismatickém zpěvu sólistů i ostatních muzikantů. Síla současných pěti hlasů Devítky je v dynamice, energii a barevné rozmanitosti.

ŽAMBOŠI

Původně duo Jana a Stanislavy Žambochových, dnes již trio. Hrajeme v obsazení kytara, akordeon a bicí. Naši sestavu rozšířil v roce 2005 bubeník Jiří Nedavaška. Za poněkud zavádějícím názvem se dnes ukrývá progresivně znějící folková kapela. Náš repertoár se opírá o původní tvorbu Jana Žambocha. Potřebujete-li přirovnávat, tak v současnosti máme naživo asi nejblíže ke kapelám Traband, Čp.8.  

Máme zatím tři alba, dvě získala cenu Anděl a jedno nominaci. Ceny jsou skvělé, díky za ně. Televize, rádia..., ale co je to proti koncertům, kterých odehrajeme po klubech a festivalech kolem stovky ročně!

ARNOŠT FRAUENBERG

Arny je ceněný písničkář a textař. Kromě toho, že vydává vlastní desky, napsal například hudbu k filmu Musíme se sejít. Jeho píseň (STK pro chlapy) nazpívala Gábina Soukalová s Nastym a společně natočili k songu videoklip. Několik let také hostoval na koncertech Vlasty Redla a je jedním ze základních pilířů Textové dílny Slávka Janouška.

 

 

MÍSTO KONÁNÍ: druhá scéna Sedmihorského léta, TROSKOVICE 64
GPS: 50.5063500N, 15.2219939E
(MAPKA TADY)
 

KDY: sobota 14. 7. 2018
ZAČÁTEK: 17.00
OTEVŘENÍ AREÁLU: 16.00
KONCERT: 
NA SEZENÍ, MOŽNOST SEDĚT TAKÉ NA TRÁVĚ - NA VLASTNÍCH DEKÁCH (viz text výše)
CENA V PŘEDPRODEJI: 350,-
CENA NA MÍSTĚ: 390,-
SOUČÁSTÍ PERMANENTKY: NE

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto