Představení Plnou parou odstartuje Sedmihorské léto už 30. června. Na co se můžete těšit?

Představení Divadla Palace jsou vždy sázkou na jistotu. Kromě skvělých herců totiž toto divadlo vybírá i skvělé kousky.
Představení Plnou parou pak je dalším z nich! Na co se můžete těšit a jaké jsou ohlasy recenzentů?

Komedie velmi uznávaného autora René Heinersdorffera, měla premiéru v lednu 2019 a těší se obrovským diváckým ohlasům, ale i přízni divadelních kritiků. Zažijte toto vtipné, pohodové a letní představení v atmosféře Sedmihorského léta!

Sauna osamělého luxusního wellness hotelu, tajná pracovní a milostná schůzka, touha po dítěti a potřeba sponzorského daru, to jsou atraktivní ingredience pro brilantní komedii plnou záměn a zmatků, která ale končí....

Na svém blogu Aktuálně.cz píše například Vladimír Pikora:

"Na první pohled se může hra zdát fádní a tuctová, v realitě obsahuje mnoho vtipných a chytrých komentářů ze života. Postavy skvěle glosují výchovu dětí, manželství, rozdíly mezi mužem a ženou apod. Hra je tedy víc než komedií. Je to i obecné zamyšlení nad partnerským životem, které čas od času neuškodí nikomu.

Tak jako všechno, na co sáhne režisér Petr Svojtka, i tato hra je povedená.

Ve hře exceluje Lenka Vlasáková. Musím se přiznat, že až do této hry mě příliš neoslovila a nezasáhla. Po této hře jsem ale změnil názor. Byla skvělá.

Moc se mi také líbil Miroslav Etzler. Měl jsem pocit, že mu hra sedí a že chápe muže, který se nakonec chce všech ženských zbavit, aby měl klid. Je to skvělý herec.

Děkuji všem, kteří se na hře podíleli. Všem doporučuji. Budete se bavit. Pročistíte hlavu a možná se vrátíte domů a řeknete si jako já: „Jsme rád, že mám takovou ženu, jakou mám. Jiní mají horší!“"

 

Chcete-li se pobavit, zažít skvělý humor a zápletku a vynikající herecké výkony Lenky Vlasákové, Miroslava Etzlera a dalších... neváhejte! VSTUPENKY ZAKOUPÍTE PŘÍMO TADY

SEDMIHORSKÉ LÉTO 2019

30. 6. – PLNOU PAROU – divadelní představení – Lenka Vlasáková, Miroslav Etzler a další
11. 7. – DIVOKEJ BILL
1.8. – ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ
8. 8. – KAREL PLÍHAL
13. 8. - DVA NAHATÝ CHLAPI - divadelní představení – Martin Zounar, Daniela Šinkorová, Matin Kraus, Martina Radová
15.8. – DASHA SYMPHONY (Dasha, Filharmonie Hradec Králové, Martin Kumžák)
29.8. – ANNA K.

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto