SEDMIHORSKÁ ZIMA 2019-2020

V rámci Sedmihorské zimy jsme pro vás v RECALL CENTRU připravili zajímavé přednášky a workshopy s velmi zajímavými hosty, známými osobnostmi a lidmi kteří mají co říct.
Přijďte se inspirovat!

Všechny akce se odehrávají v sále Recall Centra – Sedmihorky 10, 511 01 Turnov – areál Sedmihorského léta


21. 11. • JAK ŽÍT MINIMALISMUS – Čeho se dokážete zbavit dnes, neschovávejte na jindy aneb Proč má smysl minimalizovat, i když to ostatní nedělají? – MARCELA SOBOTOVÁ
Jedna z nejvýraznějších osobností, které se zabývají tématem minimalismu a autorka nejznámějšího blogu na toto téma představí divákům esenci svého přístupu k jednoduchosti v každodenním fungování čtyřčlenné domácnosti. Během přednášky vám předá vyzkoušené a praktické tipy, jak dosáhnout stavu, kdy vlastníte méně věcí a kdy tento stav udržíte i do budoucna. Nechte se inspirovat a jednoduše vylaďte svůj život.


12. 12. • VÁNOČNÍ KONCERT JARRET
 Velmi oblíbená folkrocková liberecká skupina ve vánočním programu zahraje kromě svých krásných písní i koledy, což posluchačům slibuje dokonalou atmosféru hudby Jarretu, příjemné prostředí Recall centra a hezky strávený adventní čas.

23. 1. 2020 • UZDRAVUJÍCÍ MOC KLADNÝCH EMOCÍ – MUDr. Milan Moskala
Vážený lékař MUDr. Milan Moskala se ve své přednášce bude věnovat vlivu našich emocí na náš zdravotní stav. A to negativních i pozitivních. Uvede některé zásadní výzkumy z této oblasti, představí, jak negativní emoce působí na kardiovaskulární onemocnění a především ukáže každému z diváků cestu, jak prakticky uplatňovat některé z pozitivních emocí v našem každodenním životě a jaké výsledky můžeme očekávat.
 
20. 2. 2020 • PAVEL DOBEŠ
Pavel Dobeš, jeden z nejvýraznějších, nejoriginálnějších a nejznámějších písničkářů zraje. Na jeho koncertech zažijete balady, humorné i romantické písně a v Recall centru s ním oslavíte významné výročí. V roce 2020 slaví tento oblíbený písničkář sedmdesátiny.

5. 3. 2020 • VEČER PRO DVA – Jaroslav Svěcený
Večer krásné hudby v módu pozitivní energie v podání houslisty Jaroslava Svěceného a herečky Dejvického divadla Zdeňky Žádníkové Volencové (mluvené slovo a flétna). Zazní hudba tří staletí. Komorní atmosféra Recall centra zaručí dokonalý zážitek!

19. 3. 2020 • MUDr. Jan Vojáček, CFMP
Další z přednášek stále oblíbenějšího funkčního lékaře Jana Vojáčka. Těšte se na nové poznatky, přínosnou a zajímavou přednášku s osobitým vtipem přednášejícího. Bližší info bude doplněno.

26. 3. 2020 • DOBA JEDOVÁ – profesorka RNDr. ANNA STRUNECKÁ, DrSc.
Autorka bestsellerů Doba jedová a Doba jedová II se bude ve své přednášce zabývat příklady největších škůdců lidského zdraví v potravinách, nápojích, lécích a našich domovech. Ukáže vám, jak naše zdraví ohrožuje to, o čem si myslíme, že nám prospívá. Seznámí vás také s alternativami a způsoby, jak se proti působení uvedených škodlivin bránit. Dozvíte se, jak škodlivý je aspartam a glutamát, homocystein, jak působí trio vitaminů B6+B9+B12 v prevenci autismu i Alzheimerovy nemoci, proč je dobré vyhnout se „éčkům“ a mnoho dalšího. Přednáška, kterou rozhodně nemůžete minout!

2. 4. 2020 – IVO JAHELKA
Pořad  „zpívajícího právníka“  je sestaven z veselých příběhů ze života zpracovaných do písniček. Písničky jsou prokládány ukázkami ze soudních spisů a policejních protokolů, o humor není nouze. Ivo Jahelka vzkazuje: „…dobrý humor, slovo, smích – nejít na to byl by hřích!“

23. 4. 2020 • PREVENCE A TERAPIE VÝŽIVOU - PharmDr. Margit Slimáková
Jak stravou řešit dnes nejběžnější zdravotní potíže? Jak budovat zdravá střeva, jak předcházet a léčit cukrovku, nadváhu a Alzheimerovu demenci…a mnoho dalšího se dozvíte od Margit Slimákové, která je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Prostor bude i na diskuzi a dotazy.

14. 5. 2020 • POUTNÍCI - koncert

PODROBNÉ INFO A VSTUPENKY K AKCÍM

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto